LG G3 Telefon Özellikleri

LG G3 Telefon Özellikleri

Günümüzde teknolojinin en büyük nimetlerinden olan akıllı telefonlara karşı rağbet her geçen gün daha da fazla artıyor. Teknoloji takipçilerinin akıllı telefonlara olan hayranlığı akıl alır derecede değil. Artık akıllı telefon kullanmayan birey kalmadı neredeyse. Akıllı telefonların böylesine popüler olmasında birçok markanın payı vardır. Bu markalardan biride LG markasıdır. Özellikle son çıkan cihazlardan olan G3 ile bunu bir kez daha göstermiş oldular.

LG markası çıkardığı ürünler ile teknoloji takipçilerinin gönlünü fethetmiş bir markadır. Özellikle LG G3 modeli ile büyük yankı uyandırdı. LG G3 cihazının 16GB dahili hafızası bulunuyor. 2GB RAM’i ile de birçok bilgisayara taş çatlatıyor.

Fiyatları

Fotoğraf tutkunları için 13 MP olan kamerası ile göz doldururken, selfie hastalarına da 2.1 MP ön kamera imkanı sunuyor. 4 çekirdekli Android işlemcisi bulunan cihaz 4,5G’ye de uyumlu. Üstelik böylesine üstün olan cihaz, bilio.com farkıyla yalnızca 1.145 TL ile satışta. Eğer sizde böyle bir cihaz istiyorsanız kaçırmayın. Cep telefonlarını incelemek için, http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/lg/g3-16gb-p203668240/ adresine girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir