LG L Prime Tanıtımı Yapıldı

LG L Prime ve G2 Lite tanıtıldı

Akıllı telefon dünyasında gelişen ve yenilenen tasarımların birbiri ardına kendini göstermesi, telefon alıcıları için yeni kapıların açıldığını da gösteriyor ki bu da seçim yaparken daha fazla alternatiflerin olmasına olanak tanıyor. LG serisinin L Prime ve G2 Lite serisinin tanıtımı yapıldı. Oldukça şık ve kullanım açısından işe yarayacak teknik özelliklere sahip olan modellerin, piyasada oldukça rağbet göreceğini düşünüyoruz.

LG L Prime’nin en çok dikkat çeken özelliği ekranıdır. 5,0 inç büyüklüğündeki ekrana bakıldığında her ne kadar çözünürlük gibi bir sıkıntının olabileceği düşüncelerine şile evden eve nakliyat kapılsak da, 480 P çözünürlüğü bu düşüncemizden bizi geri çekebiliyor. 1 GB RAM ve 8 GB depolamaya sahip LG L Prime, 32 GB MicroSD kart desteğine sahip olması da ayrı bir güzellik.

LG G2 de yine L Prime gibi dikkat çekici özelliklerle kullanıcılarının karşısına çıkacak. 4.5 inç boyutunda 480p çözünürlüklü IPS LCD ekrana sahip özelliklerle kullanıcı karşısına çıkan telefon L Prime’nin aksine 4 GB depolama belleği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Nakliyat Piyasaya girmesinden sonra ne kadar rağbet göreceğini hep birlikte inceleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.