LG L70 Özellikler

LG L70 Özellikler

Akıllı cep telefonu dünyasının en beğenilen isimlerinden biri LG markasıdır. LG L70 telefonunun yeni telefonlar arasında olması özellik bakımından da incelenme gerekliği duyan bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Android 4.4.2 ve LG Optimus arayüzü ile kullanıcılarına sunulan telefon, piyasada birçok telefona rekabet yapabilecek özelliklere sahip bir telefondur.

Yeni nesil cep telefonu dünyasında yaşanan gelişmeleri marka bazında en hızlı şekilde takip eden LG bu telefonda da yine birbirinden farklı özellikler kullanmış. 4.5 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, HSPA+, WLAN-N, 5 MP kamera, VGA video kaydı gibi özelliklere özenle yer veren markanın telefonu farklı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmek için yeterli derecede sayılabilecek özelliklere sahip.

LG L70 telefonun diğer özelliklerine bakıldığında göze çarpan detaylardan bazıları Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, Bluetooth, Dörtbant GSM gibi özelliklerle donatılmış olmasıdır. Bir akıllı cep telefonunda olması gereken bütün özellikleri barındıran telefon ile akıllı cep telefonu dünyasında dilediğiniz gibi bir kullanımı elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.