LG Televizyon Servisi Bornova

LG Televizyon Servisi Bornova
LG marka akıllı telefon, beyaz eşya, klima, televizyon ve ısıtma cihazlarınızda meydana gelen her türlü sorun için LG Servis İzmir firmamız ile haftanın 7 günü günün 24 saati iletişime geçebilirsiniz. LG markalı ürünlerimizin tamiri ve bakımı için muhakkak yetkili firmamız ile iletişime geçmeniz gereklidir. Yeterli donanım, bilgi ve deneyime sahip olmayan kişilerce yapılan tamir ve bakım işlemleri sonucunda genellikle ürünler kullanılamaz ve onarılamaz hale gelmektedir. Bu sebeple tarafımızla iletişime geçerek uzman teknisyenlerimizin yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmeniz gereklidir.
Kış aylarında kullanılan klimaların muhakkak yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların performansı düşmekte, daha fazla enerji tüketerek faturaların yükselmesine sebep olmakta, evleri yeteri kadar ısıtamamakta ve soğutamamaktadır. Bu sebeple klimaların bakımlarının geciktirilmeden yapılması çok önemlidir. LG Servis Bornova şubemizden İzmir’in tüm ilçelerine günün her saati ücret farkı olmaksızın uzman teknisyen gönderi yapmaktayız.
İletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz öncelikle yaşadığınız sorunu tespit edecek daha sonra mümkünse sorunu uzaktan çözmeye çalışacaktır. Uzman teknisyenlerimizin sizi yönlendirmesi sonucu ürününüz çalışır hale gelmezse derhal adresinize teknisyen gönderimi sağlanacak ve aynı gün içerisinde sorununuz giderilecektir. LG Servis İzmir firmamızdan tüm bu hizmetleri günün her saati ve haftanın her günü vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan LG marka ürünleriniz ile ilgili her türlü sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir