LG Wine Smart Harika

LG Wine Smart Harika

Geçtiğimiz hafta çıkacağına dair yapılan haberlerden sonra kesinlik kazanan LG’nin yeni nesil akıllı telefonu için resmi duyuru yapıldı. Şirket tarafından tanıtımı yapılan LG Wine Smart, oldukça kapsamlı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Önceki modelleri G2 ve G3’ten farklı bir konsept ve özelliklerle duyurulan telefon özellikleriyle de dikkat çekiyor.

LG’nin yeni amiral gemisi Wine Smart’ın Android KitKat ile satışa sunulacağı duyuruldu. 1,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden gücünü alıyor. 3,5 inç ekran büyüklüğüne ve 320 x 480 piksel çözünürlüğündeki ekran özellikleriyle satışa sunulacak telefon, kullanım bakımından oldukça iyi görülüyor.

Tabi telefonun gerekli testleri yapılmadan hakkında net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak yine de LG Wine Smart akıllı telefonun kapsamlı özelliklere ve şık bir tasarıma sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Diğer akıllı telefonlardan farklı olarak kapaklı özelliği ve siyah, beyaz renkleriyle satışa sunulacak telefon ilk olarak 26 Eylül tarihinde Güney Kore’de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir