LG’den Watch Urbane Tanıtımı

LG’den Watch Urbane Tanıtımı

Giyilebilir teknoloji sektörü de her geçen gün büyük ölçüde hızla devam ediyor. Özellikle son zamanlarda akıllı saat konusunda markaların birbirleriyle kıyasıya rekabet girmeleri, yeni özelliklerin eklenmesiyle birlikte, tasarımlarında da değişimlerin gelmesini beraberinde getirdi. Son olarak LG’nin yeni akıllı saati LG Watch Urbane, tasarım şıklığı ile giyilebilir teknoloji dünyasında oldukça kendinden söz ettiren isimlerinden oldu.

Tanıtım videosunun yayınlandığı akıllı saat, şuana kadar üretilen saatlerden çok daha farklı olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdiye değin üretilen saatlerin, bir saatten farklı olması dikkatlerden kaçmıyordu. Ancak LG Watch Urbane bunlardan farklı olarak klasik bir saat modeline benziyor. 1.2GHz Qualcomm Snapdragon™ 400 işlemci ile üretilen saatte, işletim sistemi olarak Android Wear kullanılıyor. 4GB eMMC / 512MB LPDDR2 hafızası, 1.3-inç P-OLED Ekran (320 x 320, 245ppi) çözünürlüğü ile oldukça dikkat çeken Watch Urbane, yeni sezona damgasını vuracak isimlerden olacak.

Şimdiden akıllı saat meraklılarının gündemine oturmaya başlayan saat, ilerleyen kısa sürede piyasaya çıkacak. O zaman saat ile ilgili daha kapsamlı bilgileri sizlere sunacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir