Lipton Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Lipton markası sadece çay üretmekle kalmıyor aynı zamanda internet üzerinden oyunlar çıkararak hem reklamını yapmış oluyor hem de kullanıcılarını eğlendiriyor. Lipton akıllı çay bardağı oyunu da eğlenceli aktivitelerden bir tanesi. Bu oyuna tıklayarak Recep İvedik yani Şahan Gökbakar’ın meşhur karakterine sorular soruyorsunuz ve Recep İvedik sizlere cevap veriyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Lipton akıllı çay bardağı oyununun 5-6 türü daha bulunuyor. Herşeyi bilen çay bardağı oyunuda liptona ait oyunlardan bir tanesi.

Oyunların bir çok çeşidi bulunuyor demiştik yazımızın başında. Bu oyunlardan başka bir tanesi de akıllı çay bardağı oyunu. Bu oyunda da yine bir bardak sizlere çeşitli sorular sorarak aklınızda tuttuğunuz şeyi tahmin ediyor. Oldukça ilginç bir oyun diyebilirim. www.liptonakillicaybardagioyunu.com aracılığıyla oynayabileceğiniz bu oyun boş zamanlarınızın oldukça keyifli geçmesini sağlayacak

Yukarda belirttiğimiz siteye girerek bir çok oyunu oynayabilirsiniz. Sadece lipton oyunları da bulunmuyor yani. Bir bakıma genel bir oyun sitesi ama site olarak adını lipton oyunlarında duyurmuştur. Sizlere önerebileceğimiz bir diğer oyun ise lipton akıllı çay bardağı oyunu. Hemen oynamak istiyorsanız lipton akıllı çay bardağı oyna linkine tıklayabilirsiniz.

İyi Eğlenceler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir