Logitech 4K Web Kamerası Üretti

Genellikle web kameralarının görüntüleri beğenilmez. Özellikle sürekli görüntülü konuşma yapıyorsanız daha iyi bir görüntü isterseniz. Logitech’te bunu düşünerek dünyanın en iyi görüntü kalitesine sahip olan 4K çözünürlükte web kamerası üretti. Logitech’in yeni web kamerası Brio HDR ve geniş görüş açısı sunuyor.

Dünyanın ilk 4K görüntü kalitesine sahip web kamerası Brio saniyede 30 kare 4K, saniyede 30/60 kare 720p ve saniyede 60 kare 1080p video kaydı yapmaya izin veriyor. Brio’nun Zoom kalitesi de oldukça yüksek. 5x zoom yapabilen Brio Windows Hello ve diğer yüz tanıma programlarıyla da uyum içerisinde çalışabiliyor. Kullanıcılara daha geniş açıda çekim kalitesi sunan web kamerası 63 gram ağırlığa sahip.

Logitech Brio, görüntü kalitesini farklı ışıklar altında da gösteriyor. Web kamerasında bulunan HDR destekli RightLight özelliği farklı ışık koşullarında en iyi kaliteyi vaat ediyor. Brio’nun kullanıcılarına sunduğu özellikler bu kadarla kısıtlı değil. Brio ortamdaki gürültüyü engellemek içinde çift yönlü mikrofonlara sahip. Brio’yu MacOS ve Microsoft işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir