Maltepe Bosch Servisi

Beyaz eşya ürünleri, insanların özellikle kadınların evlerinde daha rahat ve kolay bir şekilde işlerini yapmaları amacıyla geliştirilmiştir. Beyaz eşyaların amacının normal ya da manuel bir şekilde yapılması zor olan pek çok işi kolay yapılır hale getirmektir. Bundan dolayı, beyaz eşya servislerinin önemi burada daha çok önem kazanmaktadır. Firmalar, beyaz eşya teknik servisleri konusunda sürekli olarak teknik eğitimler vermekte ve en son gelişmelere göre çalışmalarını yürütmektedirler.

Maltepe Bosch servisi olarak, her türlü yenilik ve gelişmeyi yakından takip etmekte, bunlarla ilgili teknik eğitimleri personelimize sürekli olarak vermekteyiz. Firmamızı arayıp servis talep etmeniz durumunda, öncelikle arıza ile ilgili bilgileri sizden almakta ve randevu vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarınızın, garanti kapsamının dışına çıktığında bile, sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamak için gereken her çalışmayı yapmaktayız. Firmamız, size verilmiş olan randevuya zamanında ve her çeşit arıza için hazırlıklı ve donanımlı olarak gelmektedir. Teknik servis ekibimiz evinize ya da işyerinize geldiğinde, beyaz eşyanızın arızası ile ilgili öncelikli olarak arıza tespitini tam manasıyla yerine getirmektedir. Belirlenen arıza ile ilgili yapılması gerekenler müşteriye açıklanmakta ve alınacak olan onay neticesinde servis hizmeti verilmektedir. Arıza tespitinde ortaya çıkan parça değişim gerekliliği de müşteri onayından sonra yapılmaktadır. Değiştirilen parçalar, markanın orijinal yedek parçalarıdır. Garantili bir şekilde değişimi yapılmaktadır. Maltepe Bosch servisi olarak ayrıca, 1 yıl süreli firma garantisi vermekteyiz. Bu süre içinde bizden kaynaklanan arıza ve sorunlara ücretsiz olarak servis hizmeti sağlamaktayız. Servis hizmetlerimiz sonunda, doldurduğumuz servis formlarına yapılan işlerin detayları kaydedilmekte ve müşteri takiplerini yapmaktayız. Firmamız, 7/24 sağladığımız servis hizmetlerimizle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Mesai saatleri dışında mobil telefonlarımızdan bizlere ulaşarak servis taleplerinizi iletebilir, hizmet alabilirsiniz.

Beykoz Bosch servisi olan firmamızın diğer bir hizmeti de, beyaz eşyalarınızda hiç ummadığınız bir zamanda yaşayabileceğiniz arızalarınızın, acilen ve hızlıca çözülmesine yardımcı olmak için gezi servis hizmetlerimizdir. Acil arızalarınız için aradığınızda, gün içinde sürekli olarak dolaşan mobil servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için arızalarınızda bizi arayın yeterli. Sunduğumuz kaliteli ve doğru hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.