Marmaris Dalyan Turu

MARMARİS DALYAN TURU

Marmaris ve çevresi eşsiz doğa güzellikleri ile ziyaretçilerini yılın her döneminde büyülemektedir. Özellikle yaz aylarında milyonlarca ziyaretçi ağırlayan belde, misafirleri için çeşitli aktiviteler organize etmektedir. Teknoloji gibi turizm sektörüde sürekli yenilenen ve gelişim gösteren bir sektördür. Marmaris’te bu değişime her zaman ayak uydurup, ziyaretçilerini memnun etmeye çalışmakta. Marmaris’te düzenlene Dalyan turuda bu gelişime örnek olarak gösterilebilir.

Marmaris Dalyan Turu bir gününüzü özel olarak ayırıp katılabileceğiniz bir turdur. Şehir merkezine 60 dakika uzaklıkta olan bu belde İztuzu plajı ile dünyada çokça ünlenmiştir. Sabah saat dokuz sularında başlayan tur akşam saatlerinde bitmektedir. 11 saat civarında süren turda görülmesi gereken birçok yer görebilirsiniz. Kara ulaşımı ile başlayan yolculuk deniz ulaşımı ile devam eder ve sonucunda tekne ile devam eder.

Dalyan turu sırasıyla Dalyan Nehri, İztuzu Kaplumbağa Plajı, Dalyan Çamur Banyoları, Kaunos Kaya Mezarları ve Kaunos Antik Kentini gezmektedir. Deniz, doğa ve kültür turizmini aynı anda yaşatan bu tur diğer turlara göre biraz uzun ve yorucu olabilir. Ancak gördükleriniz ve yaşadıklarınız, yorulduğunuzu size unutturacaktır.

Tur sırasında profesyonel olarak hizmet veren rehber size gezilen yerler hakkında bütün bilgileri en ince detayına
kadar anlatacaktır. Sıkılmadan tatilin keyfini çıkarabileceğiniz bu tur ile hem kendiniz hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Marmaris’i ziyaretiniz sırasında mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Ayrıca sunduğu hizmetin kalitesine göre oldukça ekonomik fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz. Marmaris ziyaretçilerinin bütün güzelliklerini görebilmelerini ve bilmelerini istemektedir. Eğer tatil planınız şekillenmedi ise tercih etmeniz gereken yer belli. Marmaris’e gelin ve dünyada ünlenmiş bütün güzelliklere şahit olun. Her şeyiyle muhteşem özellikler taşıyan bu ilçeye hepinizi bekliyoruz.

Marmaris Tekne Turları hakkında daha fazla bilgiyi https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/ web sitesinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir