Metallica Biletleri Satışta

Metallica biletleri satışta

13 Temmuz Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşecek olan efsanevi Metal grubu Metellica konseri için biletler şimdiden satılmaya başladı. İstanbul hayranlarıyla buluşmayı planlayan grup sevenlerin için yeni bir albüm de yapmış. Temmuz ayında gerçekleşecek olan projeye verilen isim ise “Metallica By Request

Yapılacak olan konserde Metellica severleri yeni bir sürpriz bekliyor. Dünyaca ünlü olan grubun, yaptığı konserlerinde 2014 yılında sevilen parçaları söylemesi için ayrıca oylama yapılıyor. Biletlerin internet üzerinden satın alınabilmesi de ayrıca müzik severler için güzel bir haber olarak değerlendirilebilir. Konserlerin yapıldığı şehirlerde ilk açılış parçası olarak en çok oy alan iki şarkı görülüyor. “One” ve “Master of Puppets” şarkılarının İstanbul’da ne kadar oy alacağı ise merak ediliyor.

Müzikseverler için birbirinden farklı şarkılar hazırlayan Metellica grubunun bu güne kadar yaptığı 140 şarkıdan fazla şarkı özellikle gençlerin hayallerini süslüyor. Yapılacak konserde şarkı listesine oy vermek isteyen Metallica hayranları “metallicabyrequest.com” sitesi üzerinden oylamaya katılıp sonuçları inceleyebilirler. Müzik dünyasının çok konuşulan grubu ile ilgili gelecek yeni haberleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir