Microsoft MixRadio’yu Satışa Çıkardı

Nokia’nın marifetli çalışmalarından olan ve oldukça büyük rağbet gören MixRadio’nun geçtiğimiz günlerde satılacağı açıklanmıştı. Bu haberin gelmesinden sonra dikkatler Microsoft’a çevrilmişti. Yapılan açıklamaların, Microsoft adına iyi bir kazanım getireceği yönünde olmasından dolayı uygulamayı da aynı firmanın alacağı düşünülüyordu. Ancak aralarında çıkan anlaşmazlık yüzünden geçtiğimiz günlerde Microsoft açıklama yaptı ve MixRadio’nun Line’a satılacağını söyledi.

Kendi müzik kanallarınızı kolaylıklar oluşturabileceğiniz yepyeni bir uygulama olan MixRadio, Line’a satılmasından sonra beklentilere daha iyi cevap vereceği düşünülüyor. Platformun kullanıcılar açısından oldukça etkili olacağı söylenmekle birlikte korsan müzik indirme konusunda da büyük engel olacağı yönünde olacağı da yapılan değerlendirmeler arasında yer alıyor.

Uygulama yöneticisi, Jyrki Rosenberg’in yaptığı açıklamaların detaylarında, kullanıcıların uygulamadan beklediklerini rahatlıkla alabileceğini söylemesi, MixRadio’nun gerçek anlamda başarılı bir uygulama olacağını da düşündürmeye yetiyor. İlerleyen zamanlarda nasıl bir değişime uğrayacağını, Microsoft ve uygulama yöneticisinin söylediklerinde ne kadar haklı olduklarını daha net göreceğiz. Ancak özelliklerine bakılırsa gerçekten de kullanışlı bir uygulama olduğunu söylemek gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir