Microsoft Yine Rekor Kırıyor!!

Microsoft Yine Rekor Kırıyor!!

Bilgisayar yazılımı ve işletim sistemlerinde çok yakından tanıdığımız Microsoft, geçtiğimiz yıllarda Nokia markasını satın alarak mobil teknoloji dünyası adına girmişti. Ancak o zamandan bu zamana kadar ki süreyi göz önünde tuttuğumuzda elle tutulur hamleler yapmamıştı. 2014 senesi içerisinde Lumia serisinin son modellerinde artık “Nokia” amblemi yerine kendi logosunu koyan şirket, hızını kesmeden, mobil teknoloji dünyasında büyük hızda ilerlemeye başladı.

Son olarak giyilebilir teknoloji sektörüne de el atan Microsoft, yaptığı akıllı bileklik ile kullanıcıların beğenisini büyük ölçüde topladı.

Microsoft yetkililerinin yaptığı açıklamada akıllı bileziğin şuan stoklarda bulunmadığına dair detay yer alıyor. Açıklamanın devamında ise, bu nedenden dolayı 2015 yılının başlarında yok satacağı da yer alıyor.

Teknoloji dünyası büyük bir hızla ilerlemeye devam ederken farklı alanlarda yapılan üretimler de oldukça dikkat çekiyor. Tabi ki üretimlerin sahibi bilinen bir marka olduğunda işin rengi de farklı bir boyut kazanabiliyor. Microsoft’un akıllı bileklik ilerleyen zamanlarda nasıl bir satış rekabetine gireceği ise merak edilen diğer detaylar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir