Mobil Uygulama ve Oyun Kılavuzu Dostindir

İnternet üzerinden dosya indirme sitelerinin sayısı gün geçtikçe daha da fazla bir hale geliyor. Bu sayının bu kadar artması da doğal olarak kaliteyi düşürüyor.Kalitenin düşmesininde birkaç sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden bir tanesi kullanım amaçlarına çıkan indirme sitelerinde ki reklamlar. Bu reklamlarda sitenin amacında kullanılmasını engelleyerek kullanıcıları olumsuz etkiliyor. Mesela indireceğiniz bir uygulamada veya programda indir butonunu bulmanız ve tıkladığınız zaman 2-3 reklam sitesinin aynı anda açılması kaçınılmaz oluyor.

Sayının artmasıyla düşen kalitenin biraz daha yukarlarda yani kalitenin üst seviyede kalmasını sağlayan site sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Tam da bu sorun üzerine yazmak istediğim bu yazımda sizlere bir uygulama, program, oyun indirme sitesi önermek istiyorum. Siteye girdiğiniz zaman her zaman can sıkan reklamlardan bulunmaması ve ihtiyacınız olan indirme dosyasına tek tıkla ulaşabileceğiniz bir portalla karşılaşıyorsunuz.

Sitemizin adresi;

http://www.dostindir.com/

Siteye girdiğiniz zaman sol tarafta ki menüde indirme kategorilerini görebilirsiniz. Bu menü sayesinde ne indirmek istiyorsanız tek tıkla o kategoriye ulaşabileceksiniz. Dost İndir sayfası sayesinde ekran koruyucularından tutunda oyunlara programlara kadar bir çok şeyi indirebiliyorsunuz. Hem de ücretsiz bir şekilde. Yapmanız gereken tek şey siteyi ziyaret etmek olacak. Şimdiden iyi indirmeler diliyorum .