Mortal Kombat X Demo Sürümsüz

Mortal Kombat X Demo Sürümsüz

Oyun dünyasının en yakından tanınan isimlerinden biri de Mortal Kombat oyunlarıdır. Hepimizin küçüklüğünden bu yana ileri gelen bu oyunlar, her sezon farklı sürümleri ve farklı özellikleriyle oyuncularının karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha önce çıkarttıkları Mortal Kombat oyunları öncesinde, oyunculara bilgi olması açısından demo sürümleri yayınlanıyordu. Ancak oyunun son serisi olan Mortal Kombat X’te demo sürümü olmayacak.

Haber son günlerde sosyal medyada konuşulan konular arasındaydı. Oyu dünyasının hayranlarının da olayın ne kadar gerçeklik payı taşıdığına dair merakları bulunuyordu. Ancak konuya ilişkin attığı twit ile noktalayan Ed Boon dedikodunun gerçek olduğunu doğruladı. Oyuncular açısından üzücü kabul edilecek bu haber, belki de daha fazla merak uyandırmasını da tetikleyecektir.

Ama yine de koca bir oyun firması için de isabetsiz bir karar olduğunu söylemek gerekiyor. Mortal Kombat 9 ve Injustice, Gods Among Us gibi oyunların demo sürümlerinin olmasına karşın Mortal Combat X’in demosunun olmaması belki de yadırganacak bir durumdur. İleride bu durum düzeltilir mi bilinmez ama oyuncuları üzdüğünü söylemek yanlış bir ifade olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir