Moto G Resmi Olarak Tanıtıldı

Teknoloji dünyasının sınır tanımayan gelişmeleri arasında akıllı cep telefonu dünyasında atılan adımlar devam ediyor. Moto G sürümüyle akıllı cep telefonu dünyasına giren Motorola telefonlar akıllı cep telefonu dünyasına güzel bir giriş yaptı. Resmi kaynakların açıklamaları üzerine görsellerinin yayınladığı internet sitelerinden Moto G hakkında detaylı bilgilere yer verildi. 4.5 inç 720p çözünürlüklü Corning Gorilla Glass 3 koruma ile donatılan ekran özelliğine sahip telefon android 4,3 sürümüyle kullanıcılarına sunulacak.

Yeni nesil akılı cep telefonlarının her geçen gün piyasaya daha hızlı bir şekilde yayılmasından sonra Motorola markasının yeni sürümlerini piyasaya yakın bir zamanda farklı modellerle yeniden telefon dünyasında konuşulan bir isim olması da bekleniyor. Moto G3 sürümü ile çok fazla özelliği bir araya getiren marka teknoloji dünyasında akıllı cep telefonları ile ilgili yeni özellikleri de telefon üzerinde toplamış. 2070 mAh pil ile gelen cihaz, Brezilya‘da bugün satışa çıkarken, Birleşik Krallık, Kanada ve Avrupa‘nın bir kısımında 28 Kasım itibari ile vitrinlerdeki yerini alması bekleniyor.

Detayları hakkında bilgilerin de verildiği resmi açıklamada cihazın özelliklerine de değinildi. Fiyat bakımından da akıllı cep telefonlarının diğer markalarından daha uygun fiyatlarla satışa sunulacak olan telefon iki farklı özellikler iki fiyatlı olarak satışa sunulacak. 8GB’lık versiyonu 179$, 16GB’lık versiyonu ise 199$’dan satışa sunulacak. Şimdiden merakla beklenen telefon için ocak ayından sonra android 4,4 kitkat sürümünün güncellenmesi de ayrıca haber detayları içinde yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir