Mühendis Çıldırmış Olmalı

Gün geçmiyor ki yeni bir ilginç haberle karşılaşmayalım. Bu defa ki haberimiz hepsinden daha tuhaf diyebilirim. Rusya’da yaşayan bir mühendisten gelen haber bir anda tüm dünyada popüler olmasına sebep oldu. Mühendis artık ne kadar sıkılmış olacak ki seyahat kartında ki çipi ameliyat ile derisinin altına yerleştirmiş. Sürekli cüzdandan çıkarmak zahmetiyle uğraşmak istemeyen mühendis kartı resmen derisinin altına işletmiş. Ameliyat ile bu işlemi yaptıran Rus mühendis artık kart taşımadığını bu sayede zaman kaybını önlediğini açıklıyor. Gerçekten insanoğlu artık ne yapacağını şaşırdı.

Aynı zamanda pahalı bir abonelik kartını kaybetmeyeceğini söyleyen mühendis herkesin bu işlemi yapmayacağını bildiğini de söylemiş. Arkadaş millet senin gibi gereksiz ve salak mı söylesene 😀 . Afedersiniz utanmasa cüzdanı bir yerlerine monte ettirecek ameliyatla ,uğraşmamak için 🙂 .

Yaptığı işlemden de memnun kalmayan mühendis arkadaşımız kartın okutulduğu cihazların çipi okuyamadığı şikayetini de yetkililere bildirmiş. Daha güçlü manyetik okuyucu talebinde bulunmuş. Bakalım yetkililer dahi mühendisimizin sesini duyacak mı ? 🙂

21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir