MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE EN ÖN SIRADA KUVEYT TÜRK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE EN ÖN SIRADA KUVEYT TÜRK

Bankalar müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını göstermek adına bir çok kampanya ve fırsat sunuyor. Kimi zaman hangi bankada hangi kampanya bizim için daha avantajlı olur diye araştırmaktan oldukça vakit kaybediyoruz. Bu araştırmalarımızı internetten yürütüyor olsak bile fark etmiyor. Ama araştırmadan da karar veremeyiz.

Kuveytturk.com.tr ile araştırmak çok daha pratik hale geliyor. Herkesin bütçesine, hesabına uygun kampanya bulunuyor. Banka tarafından belirlenen şirketlere özel yüzde beş oranında indirim uyguluyor. Yepyeni bir kredi kartı olan Sağlam Kart ile özellikle eğitim ve sağlık sektöründe büyük kolaylık sağlanıyor.Her sektörde müşterilerine kolaylık sağlıyor. Farklı bir kart durumu da çiftçilere ve tarım – hayvancılık alımları ile ilgilenenlere sunuluyor. Çiftçilerin her türlü yanında olduğunu gösteren kartları mevcut. Ayrıca Kuveyttürk bizlere birikim hesapları, ATM ve mobil şubeleri ile zaman kaybettirmeden pratik bir şekilde işlerimizi halletmemiz için elinden geleni yapıyor. Katılım bankacılığı ismi ile bir çok hesabı bünyesinde bulunduruyor. Katılma hesapları, hesap sahibi ile banka arasında kar-zarar anlaşması yapılan ve getirinin paylaşıldığı bir hesap türüdür. Katılma hesaplarında toplanan fonlar faizsiz olarak belirli sektörlerde kullanılıyor.  Bu fonlar ticari, hizmet ve sanayi sektörlerinin finansmanında kullanılıyor. Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsinden minimum aylık vadeli olarak hesap açılabiliyor. Yani büyük miktarlar biriktirmemize gerek kalmıyor, hesap açmamız için. Ayrıca klasik, gümüş, altın, platin ve platin plus olarak farklı hesap türlerinden birini seçebiliyoruz. Bu hesap türlerinden hangisini seçersek ona göre bir limit belirleniyor. Böylece vade bozulmadan para çekebiliyoruz. Getiri oranı da diğer hesaplardan ve bazı bankalardan farklı olarak vade başında değil, sonunda belirleniyor. Hesap türlerini ve limitlerini web sitesinde biraz araştırınca detaylı olarak görebiliyoruz. Aynı zamanda kariyer hedefi de belirliyor. Şöyle ki, bankacılık sektöründe çalışmak isteyenlere belirledikleri şartlara uyulduğu taktirde katılım bankacılığında ilerleme şansı veriyor.

Banka Bireysel, Kobi ve Ticari olmak üzere üç farklı çeşitte şartlara göre birbirinden farklı hizmet sunuyor. Çiftçiye ayrı, ev hanımına, öğrenciye, işçiye, memura ayrı ürünler sunuyor. Bunun dışında mobil şubeleri ve ATM’ leri ile de ekstra kolaylık sağlıyor. Böylece faydalanacağımız ürün, hizmet, kart, hesap çeşitleniyor. Böyle olunca araştırmak uzun sürüyor belki ama verdiğimiz kararlar sağlam ve kalıcı oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir