Need for Speed Rivals Yeni Oyunu İle Geliyor

Need for Speed Rivals Yeni Oyunu İle Geliyor

Oyun dünyasında yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. konsol oyuncuların yoğun olarak seçtikleri, EA Games bu yıl farklı bir plan ile karşımıza çıkıyor. Yeni oyun çıkartmak yerine Need for Speed Rivals: Complete Editions isminde, indirilebilir bir DLC çıkartıyor. Tabi yenilikler bununla sınırlı da kalmıyor.

Bu yenilenmeyle birlikte 6 ek paket de kullanıcılarına sunan EA Games, araba oyununda müthiş bir değişime imza atıyor.

Gelen haberlere göre Need for Speed Rivals Complete Editions ile birlikte gelen paketlerde, Ferrari Edition Special Complete Pack, Simply Jaguar Complete Pack, Concept Lamborghini Complete Pack, The Koenig Agera One, Complete Movie Pack ve Loaded Garage Pack şeklinde belirlendi.

Origin üzerinden yayımlanacak yeniliklerin Ekim ayında Amerika ve Avrupa’da art arda yayınlanması bekleniyor. Tarih hakkında net bilgilerin de yer aldığı haberde, 21 Ekim Amerika, 24 Ekim tarihinde ise Avrupa görülüyor.

Oyun ve teknoloji dünyasının devlerinden olan EA Games, yeni oyun serilerini Xbox One ve Xbox 360 oyun konsollarında yayınlayacak. Yeniliklerle birlikte oyunda nasıl bir değişimin olacağını da ilerleyen zamanlarda birlikte inceleyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir