Nexus 6 Lenovo’dan Gelebilir

Nexus 6 Lenovo’dan Gelebilir

Geçtiğimiz günlerde Motorola’nın yeni sahibi olacağı üzerine yapılan anlaşmalardan sonra Nexus 6 için de harekete geçen Lenovo üretimi üstleneceği söylentileri yeniden piyasada çalkalanmaya başladı. Daha önceleri LG tarafından üretilen Nexus, yeni sürümü ile Çin teknoloji devlerinden olan Lenovo tarafından üretileceği söyleniyor. Saf android ara yüzüne sahip olması ve android güncellemelerini direkt olarak Google’den alması ile gündeme gelmişti.

Akıllı cep telefonları üretiminde de adını yakın zamanda duyurmaya başlayan bilgisayar üretricisi Lenovo’nun piyasada tutulan ürünleri satın aldığı son günlerde yeni nesil cep telefonları ve bilgisayarlarda tercih edilecek bir marka olmasını daha da arttıracağı bekleniyor. Ürünlerin üretilmesinde sürekli olarak değişik firmalarla anlaşan google daha önce Nexus 7 tabletlerini Asus’a üretmiş Nexus 10’da ise Samsung‘u tercih etmişti.

Lenovo’yu da kapsamı altına alan googlenin yakın zamanlarda nasıl bir çalışma yapacağı ise beklenen detaylar arasında olmakla birlikte yeni nesil cihazların ne şekilde üretileceği de merak konusu olmaya devam ediyor. Yenilenen haberleri sizlere aktarmaya sitemiz üzerinden devam edeceğiz. Lenovo’dan gelecek açıklamalar sayesinde gerçekliği hakkında daha net bilgiler elde edilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir