Nokia Lumia 630’u Gördünüz mü ?

Nokia Lumia 630

Akıllı telefon dünyasının çok konuşulan isimlerini sizin için analiz ederek özellikleri hakkında detaylı bilgileri vermeye devam ediyor. Şimdiki durağımız Nokia’nın Lumia 630’u. 600 TL gibi cazip fiyatlardan satışa sunulan Nokia Lumia 630 Windows Phone 8.1 özelliğiyle ilk defa kutusunda çıkıyor. Özelliklerini incelediğimizde, kullanışlı bir telefon olduğunu görüyoruz ve satış rekorları kırmasının nedenlerini de buna bağlamadan edemiyoruz.

Fiyat olarak önceki sürümü Lumia 520’den az daha yüksek olmasına rağmen güncellemesinden, işletim sistemine varıncaya kadar baştan aşağı değişmiş diyebiliriz. Akıllı cep telefonu kullanıcılarının bilmesi gereken önemli detaylardan birinin Lumia 630’un Windows Phone 8.1’ün tüm güncellemeleri taşıdığına ek olarak yeni eklenen Word Flow Keyboard özelliğiyle de İOS ve Android işletim sistemine daha çok yaklaştığıdır.

Yine getirilen yeni özelliklerden olan ve kullanıcıların verilerini yönetmesi konusunda oldukça yardımcı olacak Data Sense ve Wi-Fi Sense özellikleridir. Tüm detayları ve özellikleriyle oldukça şık ve kullanışlı olan Nokia Lumia 630 fiyat bakımından da rakiplerine nazaran çok daha uygun maliyetlerle satışa sunulmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir