O Oyun Artık iOS ve Android’de oynanabilecek

Dünyanın en çok sevilen oyunu olan ve tabiri caizse yılların eskitemediği oyun artık App Store ve Google Play’e yüklendi. PlayStation 2 çağından kalma ve her oynama da büyük zevk veren Bully artık iOS ve Android’ler de oynanabilecek.

Oyun neredeyse orijinal sürümünün çıkmasından 10 yıl sonra iOS ve Android’e geldi. Fakat artık akıllı telefonlarımızdan oynayabileceğimiz bu oyunda bazı değişiklikler oldu. Oyunda yeni dokular, ışıklandırmalar ve karakterler göreceğiz. Aynı zamanda ekstra sınıf ve görevlerde bizimle olacak.

Oyun oynarken bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çünkü oyun normal sürümünde dokunmatik ekranlar için tasarlanmamıştı. Bu durum yumruk ve saparlar arasında geçiş yaparken sıkıntı çıkarabiliyor. Bu sıkıntı daha çok Android sürümlerde karşımıza çıkıyor. Oyunun iOS sürümünde bağımsız bir kontrolcü kullanarak bu sıkıntının üstesinden gelebilirsiniz.

Oyun ücretli olarak piyasaya sürüldü. Oyunun fiyatı ise 18.99 TL.  Bu fiyat üzerinden iOS veya Google Play’den oyunu indirebilirsiniz. Bazıları eski oyunları özlediğini özellikle belirtiyordu. Bully oyunu bu özlemi gidermeye yardımcı olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir