Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmetleri

Türkiye’nin her yerinde ofis taşıma hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat 1956 yılından bu yana şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetleri ile sektörde hem müşteriler hem de nakliyeciler tarafından taktir edilmektedir. Ofis taşıma hizmetlerinin evden eve nakliyat ve diğer alanlardan çok farklı olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Özellikle 1970 yılından itibaren profesyonel taşımacılığa adım atan firmamız gerek kadrolu ve profesyonel ekibi gerekse de geniş araç filosu ile sektörde önemli başarılara imza atmıştır.

%100 referansları ile müşterilerine tam güvence sağlan Çolakoğlu nakliyat ofis eşyalarınızı büyük bir hassasiyette taşımaktadır. Taşımacılık hizmetlerini her zaman sigorta firmaları aracılığı ile güvence altına almıştır. Türkiye’de sadece geniş kapsamlı sigorta hizmeti veren tek firma Çolakoğlu Nakliyat A.Ş.

Lojistik sektöründe özellikle evden eve ve ofisten ofise taşımacılık hizmetinin yoğun olduğu bir ortamda ayakta kalmak elbette çok güçtür. Şuan itibari ile sadece İstanbul bölgesinde 100 den fazla nakliyat şirketi bulunmaktadır. Fakat bunların %70 i ev taşıma firmalarıdır. Geri kalan %30’luk kısım ofis taşıma firması olmaktadır. Özellikle son birkaç yılda ev taşıma firmaları ofis taşıma hizmetlerine yönelmiştir. İşte bu noktada büyük sıkıntılar ortaya çıkmıştır. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ev taşıma hizmetlerine asla benzememektedir.

Sizde kurumsal şirketinizi kurumsal bir ofis taşımacılığı firması ile taşıttırmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. www.ofistasimaciligi.com.tr

Sektörün lider firması Çolakoğlu Ofis Taşımacılığı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir