Oneplus One Dayanıklılık Testi

Oneplus One Dayanıklılık Testi

Yakın bir zamanda piyasaya çıkmasına rağmen oldukça rağbet gören telefonlardan biri olmayı başaran OnePlus One, dayanıklık testine alındı. Tabi bu testte, İphone 6’ın “Bükülme testi” yapılmadı. Ancak yapılan testin videosunu incelediğimizde “Keşke yapılsaydı” dedirtecek kadar farklı işkencelerden geçirilmiş.

OnePlus One, öncelikle dayanıklılık testinde, bir cisimle ön yüzüne vurulmayla başlıyor. Cihazda herhangi bir kırılma ya da çizilme durumu söz konusu olmuyor. İşkence altında olan telefon, bu testten başarıyla çıktıktan sonra, bu sefer de yüksek bir yerden yüz üstü atılıyor. OnePlus One, bu testi de başarılı bir şekilde geçiyor.

Testin, gerçekten çok daha farklı yani daha şiddetli bir şekilde yere çakılmasıyla devam etmesi, telefonun ne kadar dayanıklı olduğunu daha net bir şekilde gözler önüne sermeye yetiyor. Apple’nin çiçeği burnunda akıllı telefonu İphone 6 ile aynı zamanlarda çıkması ve ironi meselelere yol açan İphone 6’nın karşısında duran OnePlus One’in bu şekilde dayanıklı olması açık bir rekabetin oluşması için yeterli olabiliyor. Test videosunu izleyerek kendiniz daha net karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir