Online Canlı Radyo Dinle

Müzik severler için çok güzel bir siteyle karşınızdayım değerli takipçilerim. Bir çoğumuz kafamızı dağıtmak için müzik tercihini kullanırız. Duygulara yön veren müziği ise sıradan bir şekilde dinlemek yerine birileri sizin için seçtiği ve belki de duymadığınız şarkıları sizlere sunan, müzikten sıkılacağınız zaman ufaktan bir sohbetle de kafanızı dağıtabileceğiniz bir uygulamadır radyo. Radyoların tek sıkıntısı onları tek tek arayıp bulmaktır. İşte tam da bu sorun üzerine kurulmuş bütün radyoları tek bir bünyede toplayan bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitenin adresinden başlayarak amacını ve hedeflerini anlatalım.

http://www.onlinecanliradyo.gen.tr/

Radyoların bütününü içerinde barından tek tek aramanıza gerek olmadan ülkemizde ki bütün radyolara tek tıkla ulaşabileceğiniz çok kullanışlı bir platform. Gereksiz ve sitenin amacına hizmet etmeyen reklamlardan arındırılmış bütünüyle kullanıcılarına hizmet amaçlı kurulmuş bir site. Online canlı radyo dinleyebildiğiniz bu sitenin en güzel ve farklı özelliği modunuza göre radyoları size göstermesi. Mesela rap dinlemek istiyorsunuz ya da türkü hemen kategorilerden bu müzik türlerindeki radyolara ulaşabiliyorsunuz. Hangi radyoda arabesk var hangisinde slow müzik aramanıza gerek kalmıyor.

Bir diğer güzel yanı da tasarım tamamen sadelik üzerine kurulmuş ve kullanımı kolay hale getirilmiş. Radyo dinlemek bu siteyle gerçekten çok zevkli. Çünkü istediğiniz radyoyu site veritabanına gerekli bilgileri sağladığınız takdirde ekleyebiliyorsunuz. Editörler tarafından incelenen radyonuz ekleniyor ve dinlemeye başlıyorsunuz. Kısacası tamamen kullanıcı odaklı kurulan bu site tek tek radyo aramanıza ve hangi radyoda hangi müzikler çalıyor gibi sorunlara son veriyor. Yapmanız gereken siteye tıklayıp müziğe doymanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir