Online TL Yükleme Hizmeti

İnternet üzerinden kontör yükleme işlemi uzun zamandır süregelen bir uygulama. Kontörünüz yani TL’niz bittiği zaman internet üzerinden TL satışı yapan sitelerden bakiye yüklemi işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu hem dışarı çıkmadan hem de daha hızlı bir şekilde ihtiyacınızı gidermek için oldukça faydalı bir sistem. Ama bu TL yükleme sitelerini kullanırken kesinlikle dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü sağlam siteler olacağı gibi dolandırıcılık yapan sitelerde mevcut.

Bu yazım tam da bu sağlam sitelerden bir tanesini sizinle paylaşmak adına. TL yükleme kontör servisi hizmetini sizlere sunan sitede bütün operatörlere TL yükleme şansınız bulunuyor. Eğer hattınızı Vodafone ise menüden vodafone kontör yükle hizmetini tıklamanız yeter. Ondan sonra yapmanız gereken tek şey numaranızı girmek olacak. Güvenli ve hızlı TL yükleme sitesinin adresi;

http://tlyukle.online/

Siteye tıkladığınız zaman anasayfada bulunan operatör seçimi yüklenecek TL miktarını yazarak telefon numaranızla beraber yükleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Sade ve kullanışlı bir arayüzü bulunan sitede güven açısından hiçbir probleminiz olmasın.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bütün operatörlere TL yükleme işlemi yapabiliyorsunuz. Vodafone,Türk Telekom, Türkcell tl yükleme işlemi yapabiliyorsunuz. Sistemde ki ödeme konusunda da sıkıntınız olmasın çünkü 3D Secure ile telefonunuza gelen bankanız tarafından gönderilen SMS ile ödeme yapılabiliyor. Ayrıca sitede herhangi bir üyelik sistemi de bulunmuyor. Yani kolay ve hızlı bir şekilde TL’nizi yükleyebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir