Özel Beko Servisleri İstanbul

Küçük ev aletleri ve beyaz eşyadan, elektronik cihazlara kadar oldukça geniş bir ürün portföyüne sahip olan Beko, alanında söz sahibi, güvenilir ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Yenilikçi ve özgün tasarımları, teknoloji ile birleştiren Beko, bir çok farklı alanda ürettiği cihazlar ile hayatın hemen her alanında karşımıza çıkmaktadır.

Beko markasına ait tüm cihazlarınızda, İstanbul Beko Özel Servis hizmetimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Özel Servis Hizmetleri alanında kendine sağlam bir yer edinmeyi başaran firmamız, her tür teknik destek talepleriniz için sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

444 7 404 numaralı Çağrı Merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz her an Beko cihazlarınız konusunda teknik destek taleplerinizi iletebilmeniz için sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çağrı Merkezimiz tarafından alınacak talepleriniz en kısa süre içinde uzman kadromuzca kontrol edilecek ve yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunulacaktır.

İstanbul Beko Özel Servisimizden talep edeceğiniz tüm teknik destek hizmetleri, konusunda uzman, yenilikçi ve profesyonel kadromuz tarafından, özenle sizlere iletilmektedir. Tüm işçilik hizmetlerinde ve yedek parça değişimi gereken hallerde parça temini hizmetlerinde, sizlere 1 yıl garanti sunan özel Beko Servis İstanbul, müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Teknik destek ihtiyaçlarınıza hızlı, profesyonel ve kaliteli çözümler getirilmesi için dilediğiniz an bize ulaşabilir, güvenilir hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Bekoservismerkezi.org

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir