Paykasa ile Ödeme

Paykasa İle Ödeme

İnternet üzerinden ödeme yapmak birçok kişi için çileye dönüşebiliyor. Gerek klasik yöntemleri tercih ediş ve bekleme süresinin uzun olması gerekse ödemelerin güvenilir ve kaliteli bir noktada gerçekleşmemesi en büyük sorunlar arasında gösteriliyor. Hele de işin içine güvenilirlik ve buna bağlı sorunlar giriyorsa alışverişi internet üzerinden yapmak gibi bir avantaj da kalmıyor. Tabi bunu avantaja dönüştürecek Paykasa gibi ödeme metotları kullanılırsa işler tam tersine dönebilir. Hem alıştığınız ödemelerden hızlı hem de güvenilir bir biçimde karşı tarafa para transferi yapabilir ya da para transferi alabilirsiniz.

Paykasa ile ödeme yapmak ortalama olarak saniyeleri kapsadığı için normal bir ödeme yöntemiyle kıyaslanamaz. Kaldı ki hızının haricinde ödeme yaptığınız platforma isminizin ya da kişisel bilgilerinizin düşmesini engeller. Bir anlamda hiçbir şekilde sizin isteğiniz doğrultusunda paylaşılmamış detaylarınız farklı sunuculara ulaşamaz. Kredi kartınızın kullan at modeli gibi düşünebileceğiniz Paykasa kart ile ödeme yapmak alışkanlıklarınızı değiştirecek. Çünkü bir ödeme işleminden beklediklerinizi tamamıyla sunabiliyor

Paykasa İle Para Çekmek

Ödeme yapabilmek bankalarda bile kolay bir işlemdir. Hemen hesaba geçer ve bir sorun yaşanma riski yok denecek kadar azdır. Fakat Paykasa para çekme konusunda da kullanılabilen, kullanıcılarında genel anlamda sorunlarının bu noktada yaşandığını bilen bir sistemdir. Rahatlıkla para yatırır gibi Paykasa bozdurma işlemiyle paranızı kendi banka hesabınıza yöntem aracılığıyla çekebilirsiniz. Bu size süreden tasarruf etmenizi sağlayacağı gibi güvenilir bir şekilde paranızın hesabınıza aktarılmasını kolaylaştırır. Birçok yönden Paykasa bozdurmak klasik bir EFT alışverişinden daha kolaydır.

Kart satın alırken yaptığınız gibi ödemeyi geçip 16 haneli kart kodunuza bakiyeniz kadarıyla sahip olursunuz. Çekim işlemi de bu mantıkta yürür ve bakiyenizin bulunduğu kart kodunu Paykasa bozum sitesi üzerinden paylaşırsınız. Tabi bu süreçte banka hesap bilgilerinizi ve ya ödemeyi almak istediğiniz kanalı belirtmeniz de gerekiyor. Böylelikle Paykasa bozdurmak için ortalama 5 dakikalık bir kontrol süresinin ardından bakiye banka hesabınıza havaleyle gönderilir. Türkiye’de Paykasa satışı ve bozumu yapan siteler güvenilir ve köklü olarak e-kart satışı yapan platformlar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir