Pendik Arçelik Servisi

Ülke ekonomilerin gelişmişlik ölçümlerinde önemli bir kriter olan beyaz eşya kullanım oranları, ülkemizde her geçen gün daha da artmaktadır. Üretim teknolojilerinin ve sanayinin gelişmesi ile birlikte, beyaz eşya üreticisi olan firmalar birbirinden değişik modellerle piyasada faaliyet göstermektedirler. Bu durum, teknik servis ihtiyacını ve oluşumunu da beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla üretici ve ithalat yapan firmalar Türkiye’nin her yerinde teknik servis noktaları oluşturma yoluna gitmişlerdir.

Pendik Arçelik servisi olarak, uzun yıllardır beyaz eşya tamir ve bakımları konusunda çalışmaktadır. Kadınların en büyük yardımcıları olan beyaz eşyaların her türlü arızaları konusunda en yeni bilgiler ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Çalışan personelimiz, en son beyaz eşya modelleri ile ilgili de her türlü teknik eğitimi almaktadırlar. Firmamızı aradığınızda ilk olarak sizden arıza ile ilgili kısa bilgiler alınmaktadır ve sonrasında da randevu verilmektedir. Teknik ekiplerimiz, size verilen gün ve saatte randevusuna gelerek, servis bellemekle zaman kaybetmenizi önlemektedir. Teknik ekibimiz, servis için size geldiğinde her türlü arızalar için tam teşekküllü ve hazırlıklı gelmektedir. Olası her türlü arıza için gereken yedek parça ve malzemeler servis aracımızda bulunmaktadır. Servise gelen personelimiz, servis verdiği alanın temizliğine ve düzenine özen göstermekle sorumludurlar. Çalışma yaptığımız alanı nasıl bulduysak aynı şekilde bırakmaktayız. Bu da bizim öncelikli prensiplerimizden biridir. Servislerimizde kullandığımız yedek parçalarımız, firmanın orijinal parçaları olup, garantili olarak değiştirilmektedir. Bunun yanı sıra, firmamız 1 yıl süreyle servis hizmetleri karşılığında kendi firma garantisini sunmaktadır. Pendik Arçelik servisi olarak, hiçbir servisimizde parça değişimlerini orijinal parçalar haricinde yapmadık ve yapmıyoruz. Beylikdüzü genelinde müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizin yanında ayrıca, sürekli olarak gezici servis hizmeti vermekte ve aciliyeti olan arızalara anında cevap vermekteyiz. Servis hizmetlerimizin sürekliliğini sağlama amacıyla, her servis için kayıt tutulmakta ve dosyalanmaktadır.

Pendik Bosch servisi olarak, arıza taleplerinize hızlı bir şekilde cevap veriyor, en doğru şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamızın size sağladığı uygun fiyat avantajları ve ayrıcalıklarıyla sizlerin hizmetindeyiz. Bölgemiz genelindeki kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için, firmamızla irtibat kurmanız yeterli.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir