-Pendik Bosch Servisi-

Günümüzde üretilen beyaz eşyalar, teknolojinin sağladığı her türlü imkandan yararlanılarak çok kullanışlı ve özellikleri bol olarak üretilmektedir. Dolayısıyla, eskinin tamir anlayışı pek çok arızada sonuç vermeyecektir. Mekanik olarak bilginin gerekmesi kadar, elektronik konusunda da ürünlerinin arızalarını giderebilmek için, bilgi sahibi ve detaylara sahip olmaya ihtiyaç vardır. Bu amaçla firmamız, her türlü eğitim ve bilgiyi almakta ve bunları güncellemektedir.

Pendik Bosch servisi olarak, firmamızı arayıp arıza bildirimi yaptığınızda ilk anda sizden arıza ile ilgili bilgiler alınmakta ve randevu günü ve saati verilmektedir. Firmamız, prensiplerine bağlı olarak randevularına zamanında ulaşmaktadır. Zamanında giderek, sizin servis bekleyerek zaman kaybetmenizin önüne geçmekteyiz. Servise gelen teknik ekibimiz, geldiklerinde her türlü arıza için hazırlıklı ve donanımlıdırlar. Teknik ekibimizde görev yapan tüm arkadaşlarımız, gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptirler. Ayrıca, servis çalışmasının yapıldığı evinizin temizlik konularına dikkat etmekle yükümlüdürler. Servis hizmetlerimize başlamadan evvel arıza tespit çalışmaları yapılmakta ve yapılacak olan işlemler müşteriye anlatılmaktadır. Müşterimizin onayından sonra, yapılması gereken işlemler başlatılmakta, değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilmektedir. Yedek parça değişimlerinde kullandığımız parçalar, firmanın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak değiştirilmektedir. Servis işlemlerimizin sonunda, müşterilerimize firmamızın 1 yıllık bakım garantisini de sunmaktayız. Bu süre içinde, bizden kaynaklanabilecek arızalarda ücretsiz bakım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Garanti kapsamı dışında olan beyaz eşyalarınızın, bundan sonraki dönemde de sağlıklı ve uzun süre kullanmanıza imkan sağlamaktayız. Beyaz eşyalarınızın her türlü arızasında firmamızı arayarak garantili hizmet alma imkanına sahipsiniz. Ümraniye Arçelik servisi olarak, 7/24 sunduğumuz servis hizmetlerimizle mesai saatleri dışında da mobil telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Standart olarak verdiğimiz hizmetlerimizin yanı sıra, gezici servis hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde, acil ve hızlı bir şekilde giderilmesi gereken beyaz eşya arızalarınız için arayabilir, en yakın mobil servisimiz size yönlendirerek hızlı bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Ümraniye Bosch servisi olan firmamızı aradığınız taktirde, sağladığımız uygun fiyatlarımızdan, ayrıcalıklarımızdan ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, gerçekleştirdiği kaliteli servis hizmetleriyle sizlerin her zaman yardımcısı ve destekçisi olmaktadır. Beyaz eşyalarınızın tüm sorunları için bizi arayın, farkı yaşayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir