Pes 2013 Türkçe Spiker

Hepimizin içinde bir ukte olarak kalmıştır Türkçe spiker olayı. Yıllardır google’da arattığımız kelimedir aynı zamanda. Fifa türkçe spiker veya Pes türkçe spiker olarak. Ama indirdiğimizde kesinlikle düzgün olmaz. Ya futbolcuların isimlerini söylemez ya da takımların sadece pozisyon ile belirli kalıplar vardır onlar seslendirilir. Türkçe spikeri indirdiğiniz zaman anlamasanızda ingilizce konuşan spikeri özlersiniz. Çünkü maçı heyecanlı anlatır.

Ama Türkiye Ligi’nin bile olmadığı oyun için Türkçe spiker hazırlanma olayı da pek bir anlamsız oluyor. Benim şuan PES 2013 için kullandığım daha doğrusu birkaç gün oluyor yükleyeli, turkcespiker.com aracılığıyla bir spiker indirdim. Büyük ölçüde geliştirilmiş fakat bu da oldukça yetersiz geliyor. Yine de diğer spikerlere göre kendini oldukça geliştirmiş. İndirim denemenizi tavsiye ederim. Sizlere bir de download linki veriyorum. Türkçe spikeri nasıl kuracağınız da video ile anlatılmış. Bu alanda çalışma yapan turkcespiker.com’a gerçekten teşekkürlerimi bir borç bilirim. Umarım daha kısa zamanda daha büyük işler yaparlar.

2013 PES Türkçe Spikeri buradan indirebilir aynı zamanda videosuna ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar. Mutlaka eski yedeklerinizi alın. Belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor ve orjinali özlüyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir