Photoshop Resim Düzenleyici

Photoshop, resim düzenleme programıdır. Bu program ile ister fotomontajlar yapabilir, isterseniz de reklam için afişler yapabilirsiniz. Ayrıca kişisel olarak kartvizit tarzında tasarımlar da yapabilirsiniz.

Photoshop cs6 beta piyasaya çıktı

Photoshop bu kadar çok kullanıcılar arasında yaygın olmasına rağmen kullanımı oldukça zor olan ve ana dili İngilizce olan bir programdır. Çoğu Türk kullanıcı ilk başlarda programı tam olarak kullanamasa da, kendini geliştiren her kişi çok rahatlıkla bu programı kullanabiliyor ve bu bilgisinden yararlanarak paralar kazanabiliyor. Photshop kırmızı göz problemini düzeltme dersini www.photoshopdersleri.net adresinde bulabilirsiniz.

Photoshop CS6, şu an en güncel sürüm olarak internette yaygın şekilde bulunuyor. Photoshop indirmek de günümüzde bir haliyle kolaylaşmış durumda… Ancak bildiğiniz üzere 15 günlük deneme sürecinin ardından programı satın almak gerekiyor. Eğer satın almak istemez ve Türkçe olarak kullanıma devam etmek isterseniz, her iki işlevinde yaması internette bulunuyor. Bu yamaları indirip kurduğunuz photoshop programınıza uygularsanız sınırsız ve Türkçe olarak kullanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir