Piyasadaki en iyi 10 tablet!

Bilgisayar dünyasından sonra en çok konuşulan konulardan biri tabletler konusudur. Taşınması açısından ve kullanım açısından oldukça basit olan tabletler günümüzde her yaştan insanın kullanabileceği şekilde tasarlanıp, yazılımı da basit bir şekilde atılmıştır. Bu nedenle herkes kendi başına bir tablet kullanabilir.

Ancak herkesin merak ettiği ve merak etmekte haklı olduğu konulardan biri de en iyi tabletin hangisi olduğudur. Son zamanlarda yapılan araştırmalar neticesinde Piyasadaki en iyi 10 tablet hakkında bilgiler de yayınlanmaya başladı. Bakalım bilgisayar dünyasında kendinden en çok söz ettiren tablet PC’ler hangileriymiş.

Piyasada en iyi bilinen tablet modellerinden biri Asus Transformer Prime ve Asus Transformer Pad Infinity gibi klavyeli tablet PC. Performans bakımından oldukça hızlı olan bu iki seri en iyi bilinen markalardan biridir. Yine bunun dışında Android işletim sistemi destekli çalışan Samsung Galaxy Tab 8.9 da kendinden çokça söz ettiren tabletlerden biri olarak gözümüze çarpıyor. Apple iPad 2 de daha yüksek rakamlarda tablet arayanlar için ideal bir tablet olarak sunulabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir