Playstore Yenilendi

Türk Telekom, dijital oyun platformuna büyük önem vermektedir. Bu yüzdende dijital oyun dünyasına büyük yatırımlar yapmaktadır. bu yatırımlardan birisi ise Playstore’un ara yüzünü yenilemek olmuştur. Türk Telekom, Playstore’a yapılan bu yenilikten bütün kullanıcıların hizmet alabilmesi için bir kampanya düzenledi. Yapılan bu kampanya kapsamında Playstore’dan 100 TL’lik alışveriş yapan herkese Türk Telekom Kasım ayı boyunca Adil Kullanım Noktası’nı limitsiz bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bu kampanya sayesinde oyun severler, oyunlara internet sıkıntısı olmadan ulaşabilirler.

Türk Telekom, Playstore’un sadece arayüzünü yenilemedi aynı zamanda içeriğindeki oyun kategorisini de genişletti. Alanında uzman oyun editörleri tarafından özel oyun serileri oluşturulmuştur. Aynı zamanda her hafta en beğenilen oyunları gösteren beğeni alanı da değiştirilmiştir. Playstore kategorilerinde toplam 4 bine yakın oyun bulunmaktadır. Bu oyun sayısıyla birlikte Playstore Türkiye’nin en geniş oyun platformudur diyebiliriz. Ayrıca kullanıcılara ödeme kolaylığı sağladığı için ilk tercih sebebidir diyebiliriz.

Türk Telekom, Playstore ile beraber oyun severlere, internet faturasına 12 ay taksit imkanı ile hizmet verebilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden Playstore’a kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.