PocketCloud Remote Desktop Pro

PocketCloud Remote Desktop Pro

İphone serisinin uygulamalarında yenilikler devam ediyor. Uzak masa üstü yardım uygulaması ile kullanıcıların işlerini kolaylaştıran PocketCloud Remote Desktop Pro sayesinde MAC ya da masa üstü bilgisayarınıza kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bu uygulama daha çok evinden ya da ofisinden uzakta olanların işine yarayacak. Mesela bir dosya transferi yapmanız gerektiğinde uygulamayı kullanarak kolaylıkla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Apple teknolojisinin kullanıcıları için sürekli yenilikler sunması, telefonların kullanım olarak daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Belki de en çok ihtiyaç duyulabilecek uygulamalardan olan PocketCloud Remote Desktop Pro sayesinde de tercih edilme oranının daha fazla olacağı söylenebilir.

İOS işletim sistemine sahip İphone telefonların tüm serilerine uyumlu olarak çalışabilen PocketCloud Remote Desktop Pro uygulaması işlerin kolaylaşmasını sağlamakla birlikte telefonun bir adım önde olmasını da sağlıyor. Bazı eksiklerinden şikâyet eden kullanıcıları için iyi bir haber olan uygulama ile cep telefonu ile bilgisayar arasında bağ kurmak daha kolay olacak. Böylelikle yeniden evinize gitme ihtiyacı duymadan istediğiniz yerden bilgisayarınıza bağlanarak işlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir