Pokemon Go Yenileniyor!

Pokemon Go Yenileniyor!

2016 yılının en ok oynanan oyunlarından olan ve kısa sürede herkesi kendine hayran bırakan Pokemon Go’ya güncelleme geliyor.

Pokemon Go ilk çıktığı zaman büyük bir hayran kitlesi tarafından oynandı. Fakat zamanla oyunun sürekli aynı olması yeni karakter ve güncellemelerin gelmemesi oynayanların oyundan sıkılmasına sebep oldu. Geliştirici firma bunun farkına vardı ve oyuna güncelleme getirme kararı aldı. Peki, bu güncellemede bizleri neler bekliyor?

100 YENİ POKEMON KARAKTERİ YOLDA

Pokemon Go’ya yapılacak olan güncellemeden sonra oyuna 100 karakter daha eklenecek. Eklenecek olan karakterler ise 152 ile 251 numara arasında ki karakterler olacak. Eklenecek olan karakterler Chikorita’dan başlayarak Celebi’de son bulacak.

Oyun sitesi olan Splish Load’ın haberine göre Pokemon Go oyununa eklenecek olan karakterler ikinci nesil karakter olacak. Hatta site güncellemeden sonra karakter ekleneceği konusunda kanıtlarda bulmuş durumda.

Pokemon Go oyununda sürekli yeni güncellemeler yapılıyor. Bu güncellemelerde bizim yakında yeni karakterlerle tanışacağımızı doğrular niteliktedir. Ayrıca oyunun açık kaynak kodlamasını inceleyenler bu karakterlerin çok kısa bir zamanda geleceğini savunuyorlar. Aldığımız duyumlara göre karakterler Aralık ayında bizlerle olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir