ProjeSoft ile Eticaret Alanında Büyüyün!

ProjeSoft ile Eticaret Alanında Büyüyün!

E-ticaret denilince akla ilk gelen firmalardan olan ProjeSoft, bugüne kadar e-ticaret piyasasına yüzlerce site adapte etti. Bu kaliteli hizmetinden dolayı her zaman ön planda olmayı başaran ProjeSoft, hizmetleri ile gözleri kamaştırmayı başarıyor. Eğer ufak çaplı bir şirket hatta bir esnafsanız e-ticaret alanında ProjeSoft ile büyümeye hazırlanın!

Paketler

Klasik Paket: Klasik Pakette her zaman yapılan şeyler yapılıyor daha doğrusu yapılması gerekenler. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan paket diye de geçebilir. Tekil kişiler tarafından açılan sitelerin geliştirilme aşamasını ProjeSoft üstleniyor, tabi isterseniz başlangıç aşamasını da ProjeSoft ile yapabilirsiniz. E-ticaret sitesi için klasik paketi kullanabilirsiniz, yeri geldiğinde de yükseltebilirsiniz. Kısaca Klasik Paket ile eticaret sitenizin temeli atılıyor. Tamamen kuruluş ve gelişim aşamasından ibarettir.

Kurumsal Paket: Kurumsal Pakette tam anlamıyla büyümek isteyenler için öneriliyor. Klasik Paket olayını geçmiş artık daha da büyük düşünenler için denilebilir. Alışverişlerde puan sistemi ve çeşitli kampanyaların yönetimi gibi müşterilerin memnuniyetini amaç edinmiş bir paket. Bu paket ile birlikte başlangıç aşamasını geçmiş artık tamamen müşteri odaklı çalışmaya başlamış, olgunlaşmış bir site haline geleceksiniz. Paketin amacı da tamamen bu zaten… Eticaret alanında kurumsallaşmak için Kurumsal Paketi kesinlikle denemelisiniz.

Uzman Paket: Uzman Paket yukarıdaki iki paketin birleşimine deniliyor. Uzman Paket ile birlikte tam anlamıyla büyüyebileceksiniz. Uzman Paket ile limitlerinizi zorlayacaksınız hatta limit kavramını kafanızdan atacaksınız. E-ticaret denilince akla gele ve yapılması gereken bütün işlemleri Uzman Pakette bulabileceksiniz.

ProjeSoft ile Profesyonelleşin!

Profesyonel olmadan e-ticaret alanında önemli işler başarılmaz. İlk önce profesyonellik gerekir. ProjeSoft ise profesyonelliğin kapılarını           aralıyor. Projesoft, tasarım yönünden kaliteli iş çıkartırken Script yönünden de çok profesyonel bir iş çıkartıyor. Script’in yönetimi çok kolayken, tasarım konusunda ise göz yormayan, kaliteli tasarımlar çıkartabiliyorlar. Bu yönden hem müşterileri hem de sizlerin işini hem kolaylaştırıyor, hem de güzelleştiriyor. Yukarıdaki paketleri tercih ederek eticaret alanında büyük işler başarabileceksiniz. Büyük işler başarmak isteyenlerin yolu her zaman ProjeSoft’tan geçmelidir, sizde ProjeSoft ile çalışmak isterseniz http://www.projesoft.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir