PS4 Oyunlarında Büyük İndirim

Kullanıcıların en çok sevdiği PS4 oyunlarında Black Friday indirimleri düzenlenecek.

Sony, en sevilen oyunlarda Black Friday kampanyaları düzenleyerek oyun sever kullanıcılarına bu oyunlara indirimli olarak sahip olma hakkı tanıyor. Bu indirimler ise çok yakın bir tarihte, 21 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Kampanyanın en dikkat çekecek oyununu PS4 oyunlarından Uncharted4: Bir Hırsızın Sonu oyunu olması bekleniyor. Oyun çıktığı ilk günden beri kullanıcılar tarafından çok beğenilmişti. Bu kampanya kapsamında ise oyunun fiyatı 229 TL’den 129 TL’ye düşecek. İndirime girecek olan bu oyunlara, Sony Center, D&R, MediaMarkt, Teknosa, Overgame ve Vatan mağazalarından sahip olabilirsiniz.

Uncharted4: Bir Hırsızın Sonu oyunu dışında Bloodborne GOTY oyunu 169 TL’lik fiyatı yerine 129 TL’ye düşecek. Aynı zamanda The Last of US Remastered 169 TL’den 99 TL’ye düşecek. Bu fiyatlarıyla dikkat çeken oyunların hepsi Black Friday indirimlerinde oyun severlerle buluşmayı planlıyor. Oyun severlerin bu indirimleri kaçırmamalarını tavsiye ederiz. Çünkü saydığımız oyunların yanı sıra birçok oyunda indirime girecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir