PUBG Mobil Uygulaması Yayınlandı

PUBG Mobil Uygulaması Yayınlandı

Son zamanların en popüler oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds ortalığı kasıp kavuruyor. Milyonlarca insanın oynadığı ve oldukça rekabetçi bir oyun olan PUBG şimdi telefonlara geldi. Artık PUBG mobil indirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen Google Play Store’a yada Apple Store’a girerek oyunu telefonunuza indirebilirsiniz. Akıllı telefonlar da zevki olmayacağını düşünen insanlara önerim kesinlikle indirip oyunu telefonda görmeleri. Sadece ekranın biraz küçüldüğünü onun dışında hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz.

Oynayan oyuncuların yorumları oldukça pozitif. Sadece oynayan oyuncuların tek şikayeti oyunun telefonda oldukça kolay hale gelmesi. Çoğu oyuncu screenshot’larını internet üzerinden paylaşıyor ve inanın çoğu bu görüntülerde birinciliklerini gösteriyor. Tabi bu konuda geribildirim firmaya ulaşmıştır bile. Yeni bir güncelleme ile bu konuda da oyuncuların istediği şekilde yapılacaktır.

PUBG Mobil Rekor Kırdı

19 Mart’ta yani daha 3-4 gün önce mobil versiyonu piyasaya sürülmesine rağmen diğer bütün uygulamaları geride bırakarak milyonlarca indirildi. Zaten bir çoğunuzda reklamlarına denk gelmişsinizdir. Özellikle Youtube’da video izlerken çoğu videoda PUBG Mobil Uygulamasının reklamları bulunuyor. Kısacası değerli arkadaşlar benim sizlere tavsiyem eğer PUBG hayranı ve oyuncusu iseniz mobil versiyonunu da denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.