Rambo: The Video Game Ne Zaman Çıkacak ?

Rambo: The Video Game’in çıkış tarihi duyuruldu

Oyun severlerin merakla bekledikleri oyunlardan olan Rambo: The video Game’nin çıkış tarihi Avrupa ülkeleri için duyuruldu. Daha çok film sahnelerinden esinlenilerek geliştirilen oyun, macera severler için oldukça etkili bir oyun olarak görülüyor.

Avrupa’da 21 Şubat’ta PC, X360 ve PS3 platformlarına yayınlanacağını duyurulması üzerine merakların ve ilginin daha çok yoğunlaştırıldığı oyunda birbirinden kaliteli sahnelerin yer alması da beklenen detaylar arasında yer alıyor. Oyun dünyasının en çok sevilen ve en çok satılması beklenen oyunlarından biri olarak söylenen The Video Game, yakın bir zamanda yeni sahne görüntüleri ve oyun özellikleriyle internet dünyasında kendinden daha çok söz ettireceğe benziyor.

Oyun özeliklerinden ve genel yapısından bahsedilirken oyun hakkında söylenenler arasında The Video Game‘de oyuncular serinin başkarakteri Vietnam gazisi Rambo’yu kontrol edecekler ve ilk üç filmdeki, akıllarda kalan sahneleri oyunda sergileyecekleri söyleniyor. Buna göre Rambo severler için oyunda birleştirilen sahnelerin çok daha ilgi çekmesi de beklenen detaylar arasında yer alıyor. Yakın zamanda The Video Game ile yayınlanacak tüm detayları öğrenmek ve incelemek için sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir