Rehberde.com nedir? İşinizi internete taşıma vakti geldi!

Rehberde.com, 2013 yılının ilk aylarında kurulan bir firma rehberi ve firma indis sitesidir. 2013 Ocak ayından bu yana 50 kişilik uzman kadrosuyla Google ve Yandex’in Türkiye çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Türkiye’de ki yüzlerce sektörden kurumsal firmaların ürünlerini ve hizmetlerini internet üzerindeki müşterilerine tanıtmak amacıyla kurulmuş bir firma kayıt sitesi olan Rehberde.com firmaların iletişim bilgilerinden ürünlerine, personel kadrosundan çalışma saatlerine kadar tüm firma profilini bünyesinde barındıran köklü bir sosyal firma ağıdır.

Rehberde.com’un hedeflediği misyon gereği nihai amacı, bünyesine dahil olan firmaları (ve onların hizmetlerini) gerek bulunduğu il/ilçede gerek Türkiye genelinde tanıtmak ve işletmenin bu yolla kazanç elde etmesini sağlamaktır. Rehberde.com geçtiğimiz 12 ay boyunca toplam 15,000 firmayı bünyesine katarken, 2014 çeyreğine kadar 70’den fazla kategoride 100.000 üzerinde firmayı bu ağa dahil etmeyi hedefliyor.

Şirketin Genel Müdürü Enes Sönmez yaptığı açıklamada; “Anlık olarak değişen ve gelişen internet dünyasında şirketler zorlu rekabet şartlarında yarışıyor. Bu yarışta ön sıralarda yer almak ve potansiyelini artırmak isteyen firmaların reklam ve tanıtıma küçük de olsa yatırım yapmaları gerekiyor” dedi.

Misyonuna ve desteklediği firmalara kattığı değerle benzeri siteler arasından sıyrılan Rehberde.com, bünyesinde barındırdığı 50 müşteri temsilcisi ile Ankara merkezli ofislerinde hizmet veriyor. Şirketin Genel Müdürü Enes Sönmez, genç bir kadroya sahip olmanın avantajını kullanmak istediklerini belirtti ve kariyerini dinamik bir bilişim şirketinde başlatmak veya devam ettirmek isteyen herkesi rehberde.com temsilci ekibine katılmaya davet ediyor.Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, sabırlı ve hepsinden ziyade işini haz duyarak yapabilecek motive çalışanlarla ulaşacağına inanan Rehberde.com, önümüzdeki aylarda ekibe katılacak yeni kişilerle personel sayısını 100 üzerine çıkararak bunun yanı sıra bazı bölgelerde şubeler açmayı hedefliyor. Türkiye’nin önde gelen sosyal firma ağı olma yolunda rehberde.com’a ve ekibine başarılar diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir