Samsung , Android L için Çalışıyor

Samsung , Android L için Çalışıyor

Teknoloji dünyasının durmadan ilerlediği ve farklı model ve uygulamalar üzerinde çalışması bir yana, akıllı telefon üreticilerinin ve Google’ın yaptığı çalışmalar bir yanadır. Yeni sürüm Android L sürümü için kolları sıvamaktan öteye geçerek son aşamalara geldiği bilinen Google’ı Samsung takip ediyor.

Exynos 5433 yongaseti ile birlikte sunulması beklenen 64 Bitlik Android L sürümü için cihazların hazır olduğunu firma yetkilileri söylüyor. Komple değişime uğradığı söylenen TouchWiz işletim sistemi konusunda da bütün hazırlıkları tamamlanmış cihazlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte Samsung’un aynı işlemleri Galaxy S5 modeli için de uygulama girişiminde olduğu söylenmektedir. Tabi tüm bunlarla birlikte, ilk sürümlerde beklendiği gibi sonuçların olamayabileceği de gelen detaylar arasında yer alıyor.

Gelecek yeni sürüm Android L sürümünde beklenen değişimlerden bazılar, arayüz tasarımı, arama ekranı, not, defteri, saat ve diğer yönlerde bazı değişimlerdir. Tabi bunlar dışında farklı çalışmalarla da yenileneceği üzerinde söylentiler de yok değil. İlerleyen zamanlarda tam olarak ne gibi değişikliklerin olacağını sitemizden sizlere ulaştıracağız. Bu arada gelen diğer bir bilginin de Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için Aralık ayında yayınlanacağı doğrultusunda gelen haberlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir