Samsung Fransa, Müşterilerinden Nasıl Özür Dileyeceğini Şaşırdı?

Samsung Fransa, Müşterilerinden Nasıl Özür Dileyeceğini Şaşırdı?

Samsung’un Note 7 yüzünden sorun yaşmaya hala devam ediyor. Şimdide Samsung Fransa, Note 7 yüzünden mağdur olan müşterilerine kendini affettirmek için sürekli hediyeler dağıtıyor.

Samsung çıkardığı Note 7’lerin patlama sorunu yüzünden telefon çıkmaya başladıktan sadece birkaç hafta sonra yenileriyle değiştirmeye başladı. Değiştirilen Note 7’lerde patlama riski taşıdığı için tekrar geri toplayarak. Geri toplanan Note 7’lerden dolayı yaşanan sorunları affettirmek için Samsung, Note 7 kullanıcılarına birkaç yeni kampanya düzenlemişti. Fakat Samsung Fransa bu durumu biraz abartarak mağdur olan müşterilerine ek hediyeler gönderiyor.

Samsung Fransa, Note 7’den dolayı mağdur olan müşterilerine özür dilemek için bir mektup gönderiyor. Yalnız bu mektuplar öyle kuru kuruya gönderilmiyor ek olarak mektubun yanında 128 GB’lık bir SD kart bulunuyor. Samsung Fransa, sadece bununla da kalmıyor ek olarak müşterilerine alacakları ürünlerde kullanabilecekleri 100 Euro’lu bir indirim çeki sunuyor. Bunların yanı sıra gönderilen mektupta SMS yoluyla bir çekiliş düzenleneceği ve bu çekilişlin sonunda çekilişi kazanan 1000 kişiyi Samsung Fransa, Paris’te bulunan bir VR lunaparkı dolaşmaya gönderecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir