Samsung Galaxy S3’e Android KitKat Mart sonunda

Samsung Galaxy S3’e Android KitKat 

Akıllı cep telefonu dünyasının en çok tercih edilen markalarından biri Samsung’tur. Android güncellemelerinde normalde seri olan ancak Android Kitkat güncellemesinde bir gecikme yaşayan samsung, Galaxy S4 güncellemesini 7 Mart’ta göndermişti.Samsung akıllı cep telefonu kullanıcılarının merakla beklediği Samsung Galaxy S3 android kitkat güncellemesi için sevindirici haber kısa süre önce geldi. Mart ayı sonunda güncellemenin yapılacağı açıklaması kullanıcılar açısından sevindirici oldu.

Yeni özellikleriyle ciddi anlamda telefonda harika özellikler ve kullanım sunan android kitkat, tüm modellerde neredeyse kullanılmaya başlandı. Ancak bazı markaların bazı modellerinde güncelleme biraz gecikmeli oldu. Doğrusunu sorarsanız özellikler de Samsung modellerinde çarpık bir şekilde güncellemenin geldiği, ilk günlerden söylenebilirdi. Samsung Galaxy S4 güncellemesi, normal bayiliklerden alındığında daha erken güncelleniyor, operatörden alındığında ise daha gecikmeli olarak güncellenmişti.

Ancak bunların haricinde kalan ve henüz android kitkat güncellemesine sahip olmayan Galaxy S3 için de güzel haberin gelmesi, kullanıcıları sevindirdi. Yeni özellikleri, şık tasarımı ve ince detaylarıyla Mar ayının sonunda güncellemesi gelecek olan Galaxy S3 de güncel telefonlar arasındaki yerini kapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir