Samsung’tan Dev 4K Tableti

Samsung’un 12 inç’lik 4K tableti göründü!

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren 4K çözünürlüğe sahip samsung amiral gemisi kendini göstermeye başladı. İnternet dünyasında yayınlanan bir görüntü medyaya bomba gibi düşerken, bekleyenlerin de nasıl bir cihazla karşılaşacakları konusu da bir anlamda netlik kazandı.

Henüz Samsung’un tableti hakkında net bilgilerin verilmediğini söylemek gerekiyor. Ancak görünen görüntüye göre değerlendirme yapılacak olursa, iddiasında haklı olduğunu söylemek gerekiyor. Samsung Techradar hakkında henüz netlik kazanan bir şey olmasa da Tanıtımda gösterilen video 720p olsa da, videonun üzerinde açılan pencereler, ekranın ne kadar keskin olduğunu gözler önüne sermeye yetiyor.

Tablet dünyasında adını iyiden iyiye duyuran ve rakiplerine büyük bir fark atan Samsung’un tableti hakkında bilinen bir diğer gerçek ise işlemcisidir. Her ne kadar işlemci konusu da netlik kazanmasa da büyük ihtimaller Snapdragon 801 işlemci olduğu yönünde. Cihaz ile ilgili yeni bilgilerin sunulması durumunda ziyaretçilerimize bilgileri ulaştıracağız. Şimdilik Samsung techradar hakkın söyleyeceklerimiz bu kadar. İlerleyen zamanlarda daha fazlasıyla yeniden karşınızda olacağız. Teknoloji adına merak ettiğiniz her şey sitemizde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir