Silinen Dosyalarınızı Kurtarın

Silinen Dosyalarınızı Kurtarın

Her bilgisayar kullanıcısının başına gelen durumlardan biridir. Bazen istemeden çok gerekli olan dosyaları da yanlışlıkla silebiliyoruz. Bu durum oldukça can sıkıcı konulardan biridir. Peki, silinen dosyaları geri getirme şansımız var mı?

Elbette silinen bir dosyayı geri getirme şansımız vardır. Bunun için kullanmanız gereken basit birkaç program bulunmaktadır. Bunların en etkilisi Recovery My Files programıdır. Bu programla silinen dosyaları kolaylıkla geri getirebilirsiniz. Ancak tam sürümünü kullanmanızı öneririz. Bu programın en güzel özelliklerinden biri de silinen dosyayı tümden kurtarma şansınızın olmasıdır. Recovery My Files programı demo sürüm olarak program sitelerinden kolaylıkla bulabileceğiniz bir programdır.

Canınızı çok sıkan silinen dosyalar konusunda çok farklı ve kullanışlı programlar kullanarak dosyalarınızı geri kurtarma şansını elde edebilirsiniz. Ancak size önerimiz, kullanacağınız programların demo sürümlerinden uzak durmanızdır. Çünkü demo sürüm ile geri almaya çalıştığınız dosyalar ya eksik gelecek ya da istediğiniz gibi gelmeyecektir. Bu nedenle sizin için çok önemli ise silinen dosya kurtarma programının full sürümünü temin etmenizi öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir