SimCity Buildit İpuçları

SimCity Buildit İpuçları

Oyun dünyasının en beğenilen oyunlarını sizlere sunarken, bir de bu oyunlar arasında son zamanların en popüler oyunlarından biri haline gelen SimCity oyunundan bahsetmek gerekiyor. Güzel bir strateji oyunu olan bu oyunda, şehir kurarken eğlenecek, bilgilerinizi yarıştıracak ve başarılı sonuçlara imza atacaksınız. Ancak SimCity hakkında bilmeniz gereken bazı şeyleri öğrendiğinizde oyunu daha keyifli hale getirmeniz mümkün olacaktır. SimCity Buildit ipuçları ve tavsiyeleri hakkında yaptığımız genel bir araştırma sonucunda oyunu daha kaliteli hale getirmek için şimdi sizlere sunacağımız bilgileri incelemenizi öneriyoruz.

SimCity İpuçları

Hepinizin severek oynadığı oyunda, baş belası çevre kirliliği ile mücadele etmeniz gerekecektir. Elektrik hizmet, fabrikalar, binalar ve kanalizasyon, şehrinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle kuruluşunuzu biraz daha öteye kurmanızda yarar vardır. Kurduğunuz bina, elektrik hizmeti ve diğer etkenlerin çevre kirliliğine neden olup olmadığını öğrenmek için parmağınızla binaya dokunun ve hareket ettirin. Bina ile birlikte binanın altından kahverengi bir iz çıkıyorsa binanızın çevre kirliliğine neden olduğunu anlamalısınız ve böylelikle oradan taşımanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Yine oyununun büyük bir bölümünü oluşturan binalar, inşaat malzemesi satan dükkânlar ve parklar, binalara ne kadar yakın olursa, Sim’liler için o kadar daha iyi olacak. Oyunda bunları birbirlerine daha yakın hale getirin ve binaları bu alanlara yakın yerlere taşıyın. Oyunun daha da güzelleşeceğini göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir