Şişli’de Toner Dolduracak Yer Arıyorum

Başlıktan da anlaşıldığı gibi yazıcılar hayatımızın bir parçası oldu artık. Özellikle çalışansanız ve evrak işleriniz haddinden fazlaysa. Hatta çalışanların yazıcıya yakın masalardan uzak durma gibi bir yatkınlığı söz konusu. Kimsenin birbirine itiraf edemediği ama gözlenmesi de zor olmayan..

Genellikle hep yeni başlayanlara ya da yaşı küçük arkadaşlara teslim edilir o masalar. Yaşı ve kıdemi itibariyle ses çıkarmasa da aslında o da durumdan muzdarip. Toner bitti uyarısıyla beraber hemen yanı başında duyulan bip sesinin kulakları tırmalaması ve kimsenin işinin başından kalkıp da toneri değiştirmemesi sinir bozucu olsa da sizin görev tanımınızda olmayan görevlerden birisi. Peki hiç düşündünüz mü ? Bunu niye siz yapıyorsunuz ? Belki yapacak başkaları vardır. Hem de tek işi bu olan.

erenjet_canolorg

Şişli’de çalışırken böyle bir sistem olması gerektiğine karar vermiştim. Gerçi vardı böyle arkadaşlar ama onlar da toneri topluca teslim edip gidiyorlardı. Yazıcıyı görmüyorlardı bile. Her neyse araştırmaya başladım, var mı böyle bir hizmet haberim bile yok. Şansımızı deniyoruz, bıktım bu angarya işlerden, artık birine kitlemek farz oldu. Google’da Şişli toner ya da Mecidiyeköy toner dolumu diye arattım ama binlerce sayfa var ki bir çoğu da spam zaten. Anlayacağınız bulamadım. Sonra nereden buldum hatırlamıyorum bir kartuş dolumcusuyla karşılaştım. Piyasaya göre fena değiller, 2007’den beri de bu sektördeler. Daha deneyemedim ama en yakın zamanda deneyeceğim. Bireysel olarak sanırım bana hizmet etmezler, işletmesi olan ya da şirkette satınalmada çalışan arkadaşlar varsa haberi olsun diye yazıyorum. Erenjet firmasını bir deneyebilirsiniz. Teklif isteyin, gelen cevap aklınıza yatarsa zaten iş yaparsınız.

Web adresi :  http://www.erenjet.com . Sanırım uzun zamandır aklımı bulandıran bu sorunu şimdilik çözebildim.