Sivilceleriniz İçin Kalıcı Çözümler

SİVİLCE NASIL GEÇER?

Çok fazla nedenleri olan sivilceler, gençlerde daha çok ergenlik dönemlerinde kendini gösteren bir cilt rahatsızlığıdır. Aslında geçmişten bu güne gelinceye kadar çok fazla sivilce kremi, sivilce geçirme yöntemi ve farklı teknikler sürekli anlatılmıştır.
Ancak bunların kimileri olumlu sonuç verirken, kimisi olumlu sonuçtan ziyade bazen ters etki yapmıştır. Ancak uzmanların anlatımlarına bakılırsa, sivilce konusunda yapılması gereken kremler ve farklı tekniklerden ziyade daha kullanışlı ve her kesin kendi başına yapabileceği işlemlerle mümkün olmasıdır.

Sivilce Nasıl Geçer?

Öncelikle cilt temizliğine oldukça önem verilmelidir. Bununla birlikte sivilce cildi yağlandırdığı ve yağlı ciltlerde daha fazla görüldüğü için cildin kuru tutulmasına özen gösterilmesinde fayda vardır. Uzmanların genel olarak tavsiye ettikleri sivilce geçirmek için yüzün sürekli olarak temizlenmesi ve yağlı tutulmamasıdır. Bununla birlikte ciltte yağ tabakası oluşturan yiyecek ve içeceklerden uzak durulmasıdır. Dikkat edildiğinde kısa süre içinde sivilcelerden kurtulmak mümkündür. Tabi ki cilt farkını da ele alarak bir uzmana danışılarak sivilce için daha net bilgileri elde etmek mümkündür.

**REKLAMLARIMIZA TIKLAYIP BİZE DESTEK OLURSANIZ SEVİNİRİM.HAYIRLI GÜNLER..

One thought on “Sivilceleriniz İçin Kalıcı Çözümler”

  1. wordpress Haber teması says:

    Yaralı bilgi çok teşekürler:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir