Skyrim satışları 20 milyonu aştı

Skyrim satışları 20 milyonu aştı

Oyun dünyasının en yakından bilinen ve en çok oynanan oyunlarından biri de Skyrim oyunu oldu. Yapılan açıklamalara göre satışlarının 20 milyonun üzerinde olduğu söylenen oyun, geçmiş dönemlerde oyun severleri sosyal hayattan tamamen kopartmış durumda idi.

Ancak yine de tüm bunların yanında GTA gibi oyunların daha fazla satış yaptığı ilk jenerasyonu için söylenen gerçekler arasında yer alıyor. Oyun severlerin macera adına aradıklarının tamamından fazlasını buldukları oyunun Şu an için aşağı yukarı 29 milyon adet satan GTA V’nin bilgisayar oyununa dönüşmesinden sonra daha fazla satacağı da tahmin edilen gerçekler arasında yer alıyor. Ciddi anlamda oyun severlerin dünyasını süsleyen ve aranan kalitenin tamamından fazlasının bulunabildiği oyun ile ilgili diğer açıklamalara bakıldığında oyunun gerçekten de PC dünyasına girmesinden sonra satış rekoru kırabileceği düşünülebilir gerçekler arasında yer alıyor.

Online oyun dünyasının günümüze daha fazla tercih edildiğini de düşündüğümüz zaman skyrim oyununun satış rekoru kırması gerçekten de takdir edilecek bir durumdur. Oyun yazılımcılarının bu yönde herhangi bir çalışma yapıp yapmadıkları henüz netlik kazanmazken, yapılabilecek bir şey olduğu da akıllara gelen detaylar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.